O nás Zaměstnanci Třídy Aktuality Plán akcí Dokumenty Stravovani Jídelníček Informace Fotogalerie Videogalerie Kontakt Na druhý web Menu

Základní škola Bruntál, Školní 2 –

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2016 lze stravné platit pouze bezhotovostní formou, převodním příkazem

na účet Základní školy Bruntál, Školní 2.

Číslo účtu: 153 151 651/0300, vedený u ČSOB Bruntál

Konstantní symbol pro placení převodním příkazem je:               558

Variabilní symbol (pořadové číslo strávníka):                                 přiděleno

Zpráva pro příjemce (příjmení  dítěte):

Žádáme Vás o zavedení trvalého příkazu pro platbu stravného.

Variabilní symbol a zpráva pro příjemce jsou povinné údaje, které slouží pro správnou identifikaci platby. Platba bude splatná do 22. dne v měsíci na další měsíc (tzn. platba na září 2016 bude splatná do 22. srpna 2019). Vyúčtování stravného proběhne v měsíci srpnu.

Výše stravného – určete prosím:

*děti do 6 let

celodenní stravné 33,- Kč

polodenní stravné 26,- Kč

Předpis pro celodenní stravné 660,-Kč měsíčně.

Předpis pro polodenní stravné 520,-Kč měsíčně.

*děti 7 let – s odkladem školní docházky

celodenní stravné  36,- Kč

polodenní stravné 29,- Kč

Předpis pro celodenní stravné 720,-Kč měsíčně.

Předpis pro polodenní stravné 580,-Kč měsíčně.

Případné informace Vám budou zodpovězeny na telefonním čísle 553 821 171 nebo od 1. 9. 2019 v kanceláři vedoucí ŠJ.

Školní jídelna při ZŠ Bruntál, Školní 2 využívá informační systém pro objednávání a odhlašování stravy, www.strava.cz. V případě Vašeho zájmu Vám budou přidělena přístupová hesla.

vedoucí ŠJ